Apie Mus

Aukštuminiai darbai

Mes atliekame visus darbus aukštumose ar sunkiai pasiekiamose vietose. Mūsų įmonės sertifikuoti aukštalipiai, gali atlikti įvairius darbus,  tokiose kaip sunkiai ar riboto pasiekimo vietose, dideliame aukštyje. Naudodami tik atestuotą, alpinistinę įrangą ir virves, mes operatyviai galime atlikti darbus itin sunkiai pasiekiamose vietose.

Aukštalipiai

Esame jauna, profesionali ir entuziastinga komanda, atliekanti pramoninius aukštuminius darbus. Naudodami naujas alpinizmo technologijas ir laiko patikrintas žinias, galime atlikti ir patį ekstremaliausią bei sudėtingiausią darbą.  Keliame sau aukščiausius reikalavimus: veiksmus pradedame įvertindami savo ir aplinkinių rizikos faktorius, darbą atliekame kokybiškai ir baigiame jį laiku.

Mūsų specialistai yra apmokyti ir turintys aukštalipio sertifikatus. Mes nuolat organizuojame apmokymus sveikatos ir saugos darbe klausimais. Dirbame pagal visus darbų, priešgaisrinės ir aplinkos saugos reikalavimus.

“Aukštuminių darbų” nauda

Šis darbų pritaikymo metodas akivaizdžiai naudingas Jums, nes :

•   mažesnės laiko ir lėšų sąnaudos;

•   nesustabdoma ir neapribojama Jūsų  veikla, nes mes neapsunkiname objekto sunkiąja technika, pastoliais ar kitomis konstrukcijomis;

•   negadiname pastato struktūros, nes nenaudojame tvirtinimo elementų ar kitų grežiamų ar kitaip tvirtinamų detalių;

•   statistikos duomenimis Aukštuminiai darbai yra ženkliai saugesni už įprastu būdu atliekamus darbus.